Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem I7-6700 s GTX 1050 Ti

Dobrý den, chci se zeptat, zdali nebude procesor I7-6700 nějak zpomalovat nebo nebude dávat celý svůj výkon s grafickou kartou GTX 1050 Ti. Nyní mám procesor I5-6400 a chci upgrade pouze procesor. Děkuji za odpovědi.

Mluvime-li o hrach, tak ano neprinese. Kamos tuto kombinaci mel, takze to muzu potvrdit i v prakticke rovine. Koupil si vykonejsi grafiku a u nekterych her ten procesor i5-6400 stiha, ale u nekterych ne. Kazdopadne, pokud chces trochu lepsi herni vykon a nemas penize na upgrade grafiky i procesoru, tak radeji kup grafiku.

No, potřebuji to hlavně kvůli hře Fortnite, protože na konci my padají FPSka, když je tam hodně postavených věcí a lidi mi říkají, ať upgradnu procesor, tak nevím, na grafiku nemám, no. Ten procesor bych koupil z druhé ruky.