Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde mi nic nainstalovat

Prosím o radu potřebuji si stáhnout WinRAR, ale nejde mi to hlásí mi to ,že mám poškozený instalační soubor,a takové podobné hlášky zkoušela jsem stáhnout i jiné programy a nejde mi to poraďte co s tím dík Jana

Ta hláška by ve skutečnosti asi měla být:
Byla vyřízena pouze část požadavku ReadProcessMemory nebo WriteProcessMemory.
Only part of a ReadProcessMemory or WriteProcessMemory request was completed.

Odkazů je hodně, zmiňováno zejména v souvislosti s instalací z CD/DVD mechaniky. Možná to ale hlásí něco úplně jiného. :-D

Tak už jsem to vyřešila WinRAR už mám zpátky ,včera jsem něco mazala a asi jsem ho vyhodila do koše, potřebovala jsem stáhnou češtinu do hry Sniper Elite, ale je to v zip.,tak se mi to nějak nedaří.
Prostě při výběru cílového adresáře , to nejde nikam nainstalovat tak se na to asi vykašlu ,ale díky za rady jana

To mě mrzí ,že Vás to rozčílilo,ale posledně jsem to vyřešila, i dnes když skusím stáhnout a nainstalovat WinRar tak mi to jde, ale dnes jsem chtěla nainstalovat už zmíněný program,a ještě jsem chtěla skusit Alzip, ale bohužel mi to nejde:-(, při instalalci mi to hlásí poškozený soubor