Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Antivirus

Zdravim, mám zbrusu nový, reinstalovaný win10 - aktualizovaný.

Chci poradit, jakej by byl nejlepší antivirus (nebo víc, který by se vzájemně nerušili? nevim, zda to je možné a ocenil bych rady) se vším všudy? Windows defender se samosebou chvástá perfektním zabezpečením, ale myslím, že všichni asi víme (nebo se zas pletu?), jak je to "mocná" ochrana PC.
Tak co myslíte? (Zase se omlouvat za patrně stupidní dotaz je asi zbytečný, ale vážně: chci mít opravdu co nejlepší nastavení a tak chci znát názory zkušenějších.)

Děkuji za nějaký ty rady (však ono to je celkem jednoduchej dotaz, myslím)

Nebylo by přece jenom, ale snažší mít "lepší" antivir, abych minimalizoval šanci, že bude třeba obnova?
Mimochodem, zapomněl jsem se ještě zeptat: je nějaké důležité nastavení zabezpečení ve win10, který by odborník IT-analfabetovi mýho ražení doporučil upravit?