Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hard disk sa nezobrazje

Zdravím,
Nevedel by mi niekto z vás pomôcť? Mám problém s diskom D. Disk sa nezobrazuje ak rozkliknem tento počítač a ani v správe diskov (prikladám foto zo správy disku). Ak reštartujem počítač tak disk sa niekedy podarí že sa zobrazí no nie vždy. Taktiež to robí problém pri hraní hier keďže sú uložené na tom disku.

- Podivej se do PC zda-li je [HDD] spravne upevneno.
- Zkus jiny "SATA" kabel, muze byt problémovy tak jak jeho napajeni.
* Kdyby byl jen vysunut z hot-plug, hibernovan etc tak by sel ve spravci disku videt. Stale zustava moznost, ze je disk poruchovy, nebo nakonci zivotnosti.