Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prezentace do výlohy na TV

Pěk­ný den.

Ře­ším na­sa­ze­ní TV pro pře­hrá­vá­ní pre­zen­tač­ních ob­ráz­ků do výlohy mého obchodu s dámským prádlem . Před­sta­va:
- LCD / LED ko­lem 40" .
- pře­hrá­vá­ní ob­ráz­ků
- nej­lé­pe au­to­ma­tic­ké vy­pí­ná­ní TV.

Mož­né va­ri­an­ty, co mě na­pda­jí:
- fotky na USB fla­sh a spouš­tě­ní ruč­ně přes vestva­vě­ný mul­ti­me­di­ál­ní pře­hrá­vač v TV.
- Lze nastavit automatické vypínání v určitou dobu? Ráno bych to jenom zapnula.
- Lze nastavit takzvanou smyčku která by to hrála stále dokola a máte s tím někdo zkušenosti ?
Děkuji za odpověď.

Změna předmětu, původně: Prezentace (host)

pře­hrá­vá­ní pre­zen­tač­ních ob­ráz­ků do výlohy mého obchodu s dámským prádlem

Tak to bude před výlohou fronta,hlavně až půjdou večer chlapi z hospody.

Vypínání v nastavený čas nebo uplynulou dobu má snad většina TV(LG určitě).

Na tohle se hodí ideálně Raspberry PI, kde bude soft na prezentace/videa/atd... propojeno přes HDMI CEC a přes naplánované úlohy (otvírací doba nebo dálkový ovladač) se bude TV vypínat/zapínat. Ale to je již jiná liga.
Jak psal Kurt: Podíval bych se po TV s USB a přehráváním videa/fotek.

běžná TV to nevydrží. Na to je potřeba speciálních displejů, schopných provozu 24/7. Ty většinou mají taky odpovídající výbavu na prezentaci fotek a automatizované zapínání a vypínání. Osobně ale hlasuju pro Raspberry.

Apropos, nákupem klasické TV (byť za účelem promítání prezentace) se podnikatelský subjekt odsuzuje k placení docela drahých koncesionářských poplatků!