Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stare Počítačové komponenty

Nevíte kde se dají koupit staré PC komponenty (třeba z roku 2005 a méně?) Teď sem akorát našel na Aukru za korunu paměťovou kartu, ale jinak nic. Vím jsou to už šmejdy ale stejně nechapu jak to může třeba někdo dát na sběrný dvůr, je to něco úžasného i když je to šmejd když dnes máme technologii milionkrát lepší. Kde se dají sehnat nějaké komponenty ze starých PC (funkční ještě) díky.
Změna kategorie, původně: Hardware (Kurt)

Tyhle "dotazy" jsou sem zpravidla vkládány neregistrovanými uživateli, s IP adresou z rozsahu určeného pro mobilní datové přenosy - to asi nebude náhoda, že.
Na starých nefunkčních komponentech není nic úžasného. Je to odpad a to nejlepší, co se s ním dá udělat, je odevzdat jej k ekologické likvidaci.