Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak na SIM kartu

Ahoj, potřebuju poradit ohledně SIM karty. Mám teď starý mobil a vložil jsem do něj SIM kartu co jsem měl doma, v telefonu ukazuje, že tam SIM karta je, ale zaroven že není signál a že síť není dostupná. Telefon mám ACER Liquid, nevíte jestli ještě musím něco udělat v mobilu pro zprovoznění SIM karty ? Díky

Nejspíš je už prošlá - pokud to není moc dlouho, stačí dobít. Pokud už je ale starší, je nefunkční. Zavolej na operátora nebo zajdi na prodejnu.

Předpokládám, že v mobilu je volba sítě automaticky.