Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zesilovač 4glte

Ahoj všem,
chci se zeptat sháním 4glte zesilovač na chatu mám tam slabý signál na 4glte na kterým mi najede mail ale chtěl bych něco lepšího bohužel je to samota v údolí ale chci odtamtud pracovat v létě a k tomu potřebuji net. Nechci do toho investovat desetitisíce tak se chci zeptat zda-li nemá s některým poměr cena výkon dobré zkušenosti

Tak ony nejake LTE repeatery (zesilovace signalu) existuji. Nemam teda praktickou zkusenost, ale obvykle co vim, to nejak vyrazne nefunguje, zesili to jen trochu, spis je to do budovy, kde je venku dobry signal a vevnitr slabsi, ze to muze pomoct. Navic to bude stat dost penez.

Mozna snad, co ma tazatel za sit? Vodafone ma vlastni sit, T-Mobile a O2 si ji sdileji, tudiz bych zkusil jednoho nebo druheho, jestli to nebude lepsi.