Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WD MyCloud + WD Elements budou fungovat spolu<

Zdravím a prosím o radu.
Mám už pár let v provozu domácí NAS úložiště WD MyCloud 4TB.
Teď bych rád pořídil 4TB WD Elements Desktop HDD 4TB a přes USB, kterým MyCloud disponuje jej k němu připojil.
Chci takto řešit automatické zálohování NASu (takový mirror).
Bude to fungovat? Co vše je k tomu třeba?
Díky Will

ano, WD MyCloud je síťový disk a k němu bych rád připojil přes USB další jako záložní (mirror). Jde mi o to, zda někdo má s MyCloud zkušenost a ví jak to nastavit, případně jaký program je k tomu potřeba.
Když ne WD Elements, tak z vašeho pohledu do jaké značky HDD jít? Měl by to být 3,5" 4TB externí.
Díky Will72

WD nebrat...teda disky ano, ale tie ich sietove riesenia boli a mozno aj su tragedia. Par som ich mal pod spravou a vsetky sli casom prec, az na jedno, ktore mam u otca a stale bezi, kedze sa k nemu pristupuje zriedkavo a da sa lahko restartnut nie je dovod ho vyhadzovat.
Ak chces nieco za malo penazi tak Zyxel, ak chces nieco znackove tak QNAP alebo Synology.