Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém so spustením PC

Zdravím, menil som na mojej zostave základnú dosku + procesor po zapojení a následnom spustení sa ozvali iba 4 pípnutia, chladiče sa točia a to je všetko, na internete som sa dočítal, kedže mám Bios AMI, že tie 4 pípnutia znamenajú že zlihal časovač systému .... Špecifikácie: CPU: i5 3570 MB: Asrock h61m-u3s3 Pamäť RAM: Corsair 8gb CMV8GX3M1A1333C9 GPU: MSI RX 570 Armor 8gb PSU: 500 W Za všetky rady vopred ďakujem
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Napadá mě ještě možnost, že deska může mít starší verzi BIOSu bez podpory tvého CPU. Ten je podporován až od verze P1.70
Na stránkách výrobce je ke stažení poslední verze P2.40. Ideální by bylo, kdyby jsi mohl zkusit nějaký CPU z generace Sandy Bridge (řada 2000).