Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Integrita mezi soubory

Když v Chromu uložím nějakou stránku, uloží se zvlášť html a zvlášť složka. Pokud jedno z toho smažu, smaže se automaticky i to druhé.

Jak něco takového udělat i s obyčejnými soubory? Škoda, že přesně takovýmto způsobem nefunguje odinstalace programů ve Windows.

Pokud jedno z toho smažu, smaže se automaticky i to druhé.

nevěřím, ale je mi to zcela lhostejné.
ostatně i formáty uložených stránek mohou být různé, ne pouze "kompletní webová stránka html".

Škoda, že přesně takovýmto způsobem nefunguje odinstalace programů ve Windows.

kdyby ses někdy díval, na jaká místa dokáže aplikace rozkopírovat po systému své soubory a odkazy a kolik set záznamů dokáže vytvořit/změnit v registrech, docvaklo by ti, že obyčejné mazání skutečně nestačí.