Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem volba dobrého operátora

Dobrý den,
znáte nějakého dobrého operátora ohledně levnýho internetu a volání? Příjde mi, že za tu dobu co jsou ty smartphony už musí být nějaká lepší konkurence, abych nemusel být u těch O2 zloděju který si dovolej mi několikrát vzít kredit, a pak to omluvit na lince "chyba v systému" a ještě si musíte dávat mega pozor, aby vám to samo nekoupilo něco předraženýho o co zájem fakt nemáte. Na to fakt čas nemám, a nejradši bych tu firmu vystřílel. Děkuji za případné rady.

loading...

Hlavně když píšou, že je to neomezený tarif. No co už. Je, ale jen na volání.
Ve finále ale zaplatíš víc než u Vodafonu a máš jako bonus méně dat.

S tím signálem máš asi pravdu, ale hodně se zlepšili. Dříve měl nejlepší signál O2 a podle mě se to hodně srovnalo. Určitě ale záleží, kde se právě nacházíš.
Jako druhou SIM mám právě ten Kaktus, což je T-Mobile a mám horší signál než u Vodafonu. Koupil jsem synovi SIM kartu a přišly dvě, tak to chci provolat.

Zatím uvažují nad nejlepším kompromisem mobil.cz, nejde mi o to mít nonstop 5gb, ale o tu cenu/měsíc a případný internet když budu chtít jednorázově něco potřebovat, jaký nejvýhodnější balíček bude k mání :) Wifinu mám tak na co 5gb/500kč?
ale za zmínku stojej i sazka mobil a emtecko, ty jsou z kategorie hodně dat za málo peněz. Jaký na ně máte názor Vy?

Názor nemůže být univerzální. Volání zadarmo + nějaká data na přečtení emailů nebo vyhledání jízdního řádu je jedna věc,pak jsou stahovači hudby,nebo i on-line hráči. Každý to pak vidí jinak. Těch 499.- od téčka by třeba mě stačilo.