Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zamrzá pc

Ahoj, při přehrávání videa na streamu v Mozille mi na chvilku zamrznul jak zvuk tak i obraz a při hraní Battlefieldu V také. Je to jako velký lag.
Sestava i7 8700
asus Z370 -E Gaming
asus 1080ti
seasonic 750W
zvukovka creative sound blaster X ae-5
SSD 500GB Crucial
32GB Crisial 2400 Mhz
seagate 6 TB
seagate 3 TB
Windows 10 Nejnovější ovladače za stránek výrobce, Bios taky aktuální, grafický ovladač taky. Děkuji za pomoc.

Vyzkoušet i jiné prohlížeče,jinak začít u grafiky,potom RAMky a další HW podrobit kontrole v jiném PC a naopak, Postupně nahrazovat svůj HW z jiného stroje. Možná bych dal jeden modul RAM,možná jdou aktualizace a systém to nedá,kouše se.