Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvýší se výkon PC přidáním druhé grafiky?

Dobrý den chtěl bych se zeptat na to že....pokud bych si dodal druhou grafiku do pc zvedl by se výkon pc,pokud ano a byly by to obě stejné grafické karty dostal bych dvakrát více FPS nebo méně děkuji za odpovědi
Změna předmětu, původně: PC! (karel)
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

- Jednou tolik jen teoreticky, nebo v syntetickych benchmarcich.
- Aby jsi mohl pouzit 2x grafickou kartu zaroven, musel by jsi pouzit profil "FrossFire" nebo "SLI" v pripade ze by slo o Nvidia.
- Grafické karty musi mit stejny graficky chip. Idealne aby byly identické (vyrobce, takt, VRAM, VBIOS).
* Navyseni frames/s zalezi, budes mit vic, jednou tolik je ale prehnané. Pocitej tak 40-65% realnych dle optimizace hry a né kazda CF nebo SLI podporuje. Samozrejme i kompatibilni zakladni desku, idealne s PCIe@3.0 → 2x16 s dobrym odstupem (kvuli teplotam) , stabilni zdroj, dobrou PC bednu s bocnim fukem.

PS : Dnesni [Single_GPU] jsou jiz dostatecne vykoné, myslim ze SLI/CF dnes nema nejak smysl a navic "Multi_GPU" vyzaduje vice kodového osetreni a kompatibilni material a SW (hry), vysi spotreba a teplota..
* U nekterych strasich PC to muze byt vyjimka a takové mensi oziveni.