Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem pri nastarovani PC

Ahojte, mam taky problem..

Normalne som pracoval na PC, zrazu sa sekol. Restartoval som ho a nabehne mi na par sekund a potom ostane tmava obrazovka. Priblizim to tak, ze zapnem PC , dostanem sa do Bios-u a ostane tmava obrazovka.

Co to moze byt za problem?

Dakujem

Ahoj, pocuj, konfiguracia je jedna vec jasne, ale mne nejde do hlavy, ze PC sa zapne, normalne sa nastartuje obrazovka nacita BIOS ale po 2 sekundach zhasne monitor. Tak to bude bud chyba HDD ale nerozumiem preco zhasne Bios (aj ked som ho vypojil) Ze by chyba RAM alebo CPU? Lebo keby chyba GPU, by nenacitalo nic asi, ci?

Konfiguracia : WD Caviar Black 1000gb Sata 3, CPu- INter core i5-760 Quad Core.GPU- Gibabyte R575OC , 1 GB DDR5-Ati Radeon 5750, Zakladna dosta-Asus P7P55D-e, Ram- 4GB DDR3 1600MHz, Zdroj- Fortron AX550-60APN ATX

ak bude nieco chybat pytajte sa
dAkujem