Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pravidelné záseky her - notebook

Dobrý den, Ahoj,
moc bych vás prosil o radu ohledně záseků her, stává se to konkrétně ve hrách World of Tanks a PUBG - jiné hry nebyly vyzkoušeny, ale předpokládám, že to bude všude. Jde mi o to, aby se to nestávalo hlavně v těchto dvou hrách.

přikládám video, jak se hry zasekávají - jedná se o 1-2 vteřinové intervaly, pak to třeba 5-10 vteřin jde dobře a zase se to zasekne, jako kdyby padaly z ničeho nic FPS a pak to zase bylo v pohodě.
Odkaz: HE1HTIhHqD8

Jinak, aktualizované ovladače grafické karty mám, zkoušel jsem jak aktualizovat přes správce zařízení, tak i přes stránky intelu, zkoušel jsem ovladače odinstalovat a nainstalovat je znovu, nic nepomáhá. Nevíte, čím to může být? Dříve se to nestávalo.

Specifikace:
Notebook Lenovo
Intel core I3 5005U 2GHz 4CPIUs
Paměť 4GB RAM
Windows 10 Home 64bit
Grafická karta Intel HD Graphics 5500

Každému moc děkuji za rady!

tam neleží externí grafika vedle na vlastním plošáku, která by mohla být modifikovaná výrobcem ntb - to jsou případy, kdy se chodí pro ovladač jen k němu.
ale u grafiky integrované dnes v cpu (a dřív v chipsetu) je fuk odkud se tahá ovladač, je stejný, protože je stejný i hw.

spíš jde o to, že u starších kousků intel ovladače schovává (a vyhazuje prachy za reklamní kampaně "kup si nový, starý vyhoď"), kdežto slušný výrobce notebůů ty ovladače stále na webu má.

Dříve se to nestávalo.

domácí kutil ale nezveřejnil, co všechno mu běží ve správci úloh, co tam doinstaloval za svinstva, která se mu perou o už tak omezený výkon cpu kancelářského notebuku.