Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenačte se mi Obraz u Stolního PC.

Dobrý den, Mám takový menší problém ze svým PC.Včera běžel v pohodě celý den ale dneska když zapnu PC tak se mi Oběvíý uvodní obrazovka Gigabyte Ultra Durable a dole načítací kolečko (Prostě klasické Loading) Potom se mi vše vypne a nejde Obraz.Podle zvuků PC běží a monitor je v rohu modrý (Hlásí to že Obrazovka Funguje) ale nic déle zkusil jsem 10 Min nechat klasicky zaplí ale stále nic.Nikde na tomto forum jsem nenašel odpověd.Doufám že mi nikdo pomůže.Děkuji moc za přečtení mého dotazu

- Intel Core i5 8400 Coffee Lake, RAM 8GB DDR4, NVIDIA GeForce GTX 1050Ti 4GB, HDD 1TB 7200 otáček, DVD, DisplayPort, HDMI, čtečka karet, USB klávesnice a myš, Windows 10 Home 64bit (TC-885_EX_FR300W)

-Hezký den

Nejaké live distro Ubuntu vyrobené na bútovacej usb fleške (cd-rom) ti odhalí prípadný HW problém.

Ak nabehne live Ubuntu/Linux do gr.prostredia v externého média, máš pošahaný OS. Bude nutné preinštalovať systém. Ešte nič jednoduchšie nikto nevymyslel.