Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hikvision IP + zaznamník

Zdravim.

Jelikož jsem tu našel par lidí co je take použivá, tak dotaz.
Mame na firně 4 Hikvision IP speed dome kamery 2 MPX a jednu DS-2CD2232-I

Dovedl by někdo poradít, když bychom chtěli nějaký zaznamník a ještě nějakou podobnou kameru te DS-2CD2232-I.
Potřebujeme ji umistít nad vjezd, aby se automaticky spustíl na par minut zaznam a udělala fotka, když projede auto.

Bude stačit NVR DS-7608NI-K2?

U té nové kamery jsou i nějaké požadavky? Ono dost záleží na prostředí, kde má být namontována, např. vzdálenost dosvitu, max. cena, jestli je potřeba zvuk, alarm I/O, montáž na zeď nebo strop, stačí jenom detekce pohybu, nebo je potřeba např. i detekce překročení čáry, narušení zóny...

Dnešní modely mají možnost interního uložiště v podobě microSD karty do 128GB. Otázkou je, jestli pak je potřeba další nahrávací zařízení.

Tak kradež nehrozí, bude u vratníce, kde je furt někdo.
Jde o to že k nám jezdí nakladní auta a potřebujeme vždy vidět a natočit co veze a jeho SPZ.
Zaznam by se ukladal na ten zaznamník nebo sd kartu.

Jaký je rozdíl mezí detekcí pohybu a detekcí narušení zóny a co je pro mé učely lepší?

Co třeba DS-2CD2T43G0-I5/4