Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam Hry stejný účet

Zdravím.. Mám dotaz, prosím o pomoc. Mám steam účet, na něm 2 orig. hry, Skyrim a MB warband. Hrál jsem na NTB, ale odešla grafika, proto hraji na stolním Pc. Přihlásil jsem steam účet, nainstaloval hry. Problém : Když si chci na PC zahrát, musím mít účet zapnutý zároven i na NTb, jinak se mi na PC nespustí. Podotýkám, že jde o stejný účet.

Nic, prostě asi na vteřinu se napíše spouštění, a nic. Když zapnu NTB, na PC se mi zobrazí ,, streamování z lenovo.. Když pak na NTB steam vypnu, na Pc už můžu normálně hrát. Prostě ke spuštění je třeba mít zaplý ntb... nechápu