Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosvitání podsvícení na monitoru

Dobrý den,
nedávno jsem zakoupil nový monitor a celkem mě překvapilo prosvitání podsvícení v pravém dolním rohu. Tento problém je vidět hlavně ve tmě na černé barvě viz.https://imgur.com/okJlASu, ale i přes den je tento jev na tmavých barvách trochu viditelný. Když na daný roh přitlačím tak se tento jev trochu eliminuje. Má otázka zní je tento jev normální nebo mám monitor vrátit v rámci 14 denní lhůty? Jedná se o Asus vz249he. Děkuji za odpovědi.
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Na základě faktu, že dnes se všechno vyrábí na úkor kvality a je to bráno jako spotřebák, tak mi to přijde normální, respektive s Vaším monitorem nic není, jen kvalita obrazu se někam vytratila a černá vypadá tak, jak vypadá. Také by mě to lezlo krkem. Vrátil bych ho a pak pohledal v diskuzích a recenzích podle parametrů, které vyžaduji, nějaký alternativní, který bude mít i černou v odstínech černé po celé ploše monitoru.