Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Bezpečné nastavení po reinstalaci

Zdravím,
chci co nejlíp zabezpečit win10, čerstvě instalovaný. Myslím tím nastavení, to nejzákladnější dokážu i já, myslím tím nějaký ty trochu pokročilejší "funkce", jako třeba zakázání obávaného internet exploreru.
Aby na tom bylo moje zabezpečení prostě co nejlíp - počítají se i funkce, který jsou třeba nějak užitečný, ale potenciálně trochu "nebezpečný" a já už bych vybral a nastavil sám. (Třeba v msautoruns)
Skrze nedostatečné znalosti to líp nespecifikuju, ale kdybych moh, asi bych se nemusel ani ptát. :-)

Takže děkuji za jakékoli užitečné rady

Explorer byl jen čistě příklad, samozřejmě že ho nepoužívám, ale i tak má ten děravý parchant vyhrazený přístup třeba k obsahu internetu a v zájmu bezpečnosti PC by se měl zakázat, když nejde odinstalovat.
A já se ptal na další podobné potenciálně nebezpečné "věci", který by se někde v registrech dali opravit. :?:
Nesouhlasím, že nemám na nic sahat, a pořád bych ocenil rady týkající se bezpečnosti. (Nejsem úplný retard, když dostanu relevantní informace, zvládnu je zpracovat.)