Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefukční připojení k internetu

Zdravím,
mám problém s WIFI, notebook mám připojen na Wifi a ukazuje mi plný signál (vykřičník tam nemám), ale internet vůbec nefunguje ani na jednom prohlížeči. Vedle mě sedí kámoš, který je připojen taky na stejnou Wifi a jedemu to v pohodě. Vůbec nevím co s tím. Předem díky za odpovědi.

Omlouvám se za zdržení nemohl jsem najít kabel. Když jsem se připojil přes kabel tak se mi ukázalo že jsem připojen a všechno je ok, ale když jsem zapnul prohlížeč tak stejně nic nefungovalo. Napsalo mi to: Tento web není dostupný a po chvili se to změnilo na: Nejste připojeni k internetu.

když vidíš svoji síť, neměl by být problém ve vysílacím kanálu (pro některé výrobce ovladačů problematické: 12,13). změnit se dají na routeru přes kabel.

na routeru bych zároveň zkontroloval nasatvení wifi napevno, žádná automatika:
wireless security: wpa2 + aes
wireless bandwidth: 20mhz

a doufám, že jsi v minulosti neexperimentoval s ručním nastavením ip adresy na notebuku.

Tento web není dostupný a po chvili se to změnilo na: Nejste připojeni k internetu.

odspywarovat.
odinstalovat tupý neschopný antivir.