Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Freerapid náhle stahuje soubory ve vysokém rozlišení

Velice prosím s pomoci programem Freerapid downloader

Ze stránek ČT (sportovní přenos ) jsem stáhnul video ve velikosti 3 GB,
další video, ( video má kratší čas ) má už ovšem ke stažení 5 GB.
Jak je to prosím možné ?

Zkusil jsem v programu zadat adresu včera stáhnutého videa,
včera mělo video ke stažení 2,5 GB a dnes stejné video přes 4 GB.

Než do FreeRapidu vložím adresu,
tak sportovní přenos na stránkách ČT pustím v nižším rozlišení.
Bohužel, nic už nepomáhá,
( co s týče pluginů, mám aktualizované )

Moc děkuji za pomocnou radu.

Petr

A odkaz pro stazeni davas furt stejny? Pak bych si tipl, ze neco zmenili na webu CT nebo je zmeneny plugin, aby tahal vyssi kvalitu videa. To si nakonec zjisti po stazeni, jestli ma stazene video vyssi rozliseni treba pres MediaInfo.

Kdyz sem hodis odkaz, tak ho muzu strcit do JDownloaderu, jakou velikost videa bude stahovat ten. Nebo si ten JDownloader2 instalni a zkus to i v nem.