Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nacenění notebooku k prodeji

Ahoj všichni,

mohl bych poprosit o nacenění použitého notebooku? Válí se mi tu v šuplíku přebytečný Asus X751L bez žádných oděrek. Baterie vydrží cca 2h.

CPU: Core i3 5005U 2.00 GHz
RAM: 8GB DDR3
HDD: 1 TB
GPU: Intel HD Graphics 5500 + NVIDIA GeForce 920M (2GB)
17,3" Full HD

Co za něj chtít, jak píšu, válí se v šuplíku, nemá využití.

Díky moc za odpovědi.

Řešení:

nedokážu si představit cílovku:
- celkem slabý procesor
- pomalý disk nevhodný pro w7+
- zbytečná slabá externí grafika co jenom žere baterku
- těžké jako prase, je nutné auto jako příslušenství (i kvůli výdrži baterky)
+ jediné plus je velikost ram
(podle výrobce je rozlišení displeje 1600x900, to považuju za rozumnější než fhd)

použití vidím pro někoho, kdo nechce mít doma stolák s kabely a chce krám jen na internet, na nic jiného.
čili cena = kolem 5 tisíc.
ale nakoukni do inzerátů a porovnej si sám.