Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hry do telefonu NOKIA 3310 ( 2017 )

Dobrý den, koupil jsem tátovi nový telefon NOKIA 3310 ( 2017 ) a poprosil mě jestli bych mu tam nedal hru MILIONÁŘE jak měl ve starém telefonu NOKIA. Jenže jsem nikde nenašel hry do tohoto telefonu. Nedá se někde koupit nebo stáhnout prosím ? Děkuji

Řešení:

Uzavírám to tím, že je to prostě nemožné.

V podstatě na Android se hry stahují z Google Play. 3310 má možná mizerné připojení na net a už vůbec nebude s Google Play komunikovat. Schválně se zkus na GP připojit. Stažená hra do PC a přehraná na SD 100pro nainstalovat nepude.