Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Update GK,má cenu?

Zdravím,
mám sestavu níže a přemýšlým nad update GK. Nebude ji sestava brzdit?.
GK bych volil RTX 2070,GTX 1080 nebo GTX 1080 ti. RTX bych koupil novou ale ty GTX bych koupil starší z aukra.

Nerad bych investoval do PC, pokud by to nemělo efekt a GK brdily ostatní komponenty. Teď se dost potýkám s problémy u hunt showdown(i když hra ještě není pořádně optimalizovaná).

Sestava:
Deska Gigabyte GA-Z87X-UD4H
CPU I5-4670K nataktován na 4Ghz
16GB ram DDR3 1333
Gk GTX 1060
SSD Kingston 500Gb
2TB HDD Samsung

Díky za rady.

Na Xeon E3-1231v3 jedu s rezervou GTX1070, ten jeho procak je uplne to samy s tim, ze nema hyperthreading. Ma to ale mirne taktly, takze by to u nekterych her melo tu RTX2070 dat. Ale samozrejme u her hodne zavislych na procesorovem vykonu jako je treba ceske KCD, to ta grafika nezachrani a nepojede naplno.