Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Otočenie slov

Dobrý deň,
potreboval by som poradiť s jednou vecou, potreboval by som prehodiť slová pomocou nejakej funkcie napríklad vo worde, alebo inom softvére.
Potrebujem dosiahnuť z textu:
Ahoj-pozdrav
Bratislava-mesto

toto:
pozdrav-Ahoj
mesto-Bratislava

jedným klikom.. proste ak mám cez 500 prekladov ručne sa to neda a zaberá to dosť času. Googlil som ale nič som nenašiel, našiel som niečo cez Nahradiť a nejaké * ale nefungovalo to. Ďakujem za pomoc! :)

Jednoduché funkční řešení, lze to udělat třeba v Excelu:

1) otevřít textový soubor v Excelu
2) jako oddělovat zvolit "-"
3) ve sloupci A bude jedno slovo, ve sloupci B druhé slovo
4) do sloupce C vložit vzorec =B1 & "-" & A1
5) vzorec nakopírovat do celého sloupce C
6) označit sloupec C, zkopírovat, označit sloupec D, Vložit jinak [x] Hodnoty
7) sloupce A, B, C smazat
8) uložit jako .txt soubor

Vypadá to možná složitě, není to na jedno kliknutí, ale odzkoušel jsem to a je to práce na minutu.