Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 10 - Explorer nefunguje

Dobrý den,

Dnes jsem zapnul notebook a po přihlášení to začalo, v intervalech, blikat respektive se opětovně zapínal a vypínal explorer.

Restart nepomohl, tak jsem zkoušel ho přes správce úloh ukončit a znova vytvořit proces nebo ho restartovat, ale nic nepomohlo.

Asi po minutě to přestalo, ale kromě ikon, rozbalovací šipky u miniatur a klávesnice, tak nic nereaguje. Panel se ani neskryje, při zapnutí aplikace na full screen. Dále, i když, pomocí klávesnice, redukuji hlasitost, tak se mění, ale ukazatel se nezobrazuje.

Do Windows nastavení se nelze dostat, a když jsem ho zkoušel spustit, přes cmd, pomocí start ms-settings:, tak to vyhodí chybové okno a do cmd to napíše Přístup byl odepřen. (I když jsem cmd pustil jako Administrátor)

Použil jsem sfc /scannow, které úspěšně proběhlo a problém to nevyřešilo.

Prosím Vás o radu. Vážně si už nevím rady.

Děkuji

Použil jsem tenhle návod

use-dism-repair-windows-10 - tvůj je (jak je u něho uvedeno) zastaralý (bez urážky)

Použití cmd i powershell nemělo vliv. Zkusil jsem použit reimage, uveden na konci postupu s cmd.

Ten sice našel chyby, ale pro opravu je nutné zadat product key. Sice jsem našel video, jaký zadat příkaz, aby ti to cmd vypsal, ale nefunguje to.

Přeinstalovával jsem to před méně jak měsícem. Nechce se mi to dělat znova. Navíc, bez Windows nastavení ani nevím, jak přesně to přes cmd udělat.