Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno pomoc s HTML

Zdravím, ve škole jsem dostal za úkol vytvořit 3 navzájem propojené stránky pomocí HTML jazyku, ale jediné co se mi podařilo bylo přes příkaz [a] a vložení adresy stránky jako hypertextový odkaz. Chtěl bych vás požádat o pomoc jak to jinak propojit aby to nebyla takto škaredá cesta.

mne to prijde skarede taky, aj ked je to najcastehsie pouzivany sposob, len jde o to ze kvoli zmene obsahu sa nacitava cela stranka uplne odznova... vzdy som nazoru ze SPA > MPA... resp. propojenie stranok cez URL routing a Ajax je to co ja pouzivam bezne.

https://ui-router.github.io

ostatne suhlasim ze pre zaciatocnika, co ma zadanie do skoly je rozumne to riesit normalne skrz linky.

pre tazatela, ano moznosti je desiatky, cez iframy, cez linky, cez ajax, cez url routing, manipulacia DOMu, skryvanie a zobrazovanie skrz CSS, akrz linky s includovanim nezmeneneho obsahu, a mnoho dalsich (trebars aj kombinaciou jiz zminenych), ostatne bych to robil vo Vasom pripade jako zacatecnik skrz obycajne linky.