Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chyba s bootem

Dobrý den co mám dělat když mi notebooku vždy při zapínání napíše tohle „“ „Default Boot device missing or boot failed. insert recovery media and hit any key then select „Boot Manager“ to choose a new device or to boot recovery media“

Přeloženo pomoci Google překladač do češtiny.

Výchozí zaváděcí zařízení chybí nebo boot se nezdařil. vložit médium pro obnovu a stisknout libovolný klíč a potom vybrat "Boot Manager" pro výběr nového zařízení nebo spuštění média pro obnovu "