Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi volat

Čau potřebuju poradit. Mám mobil acer liquid a nejde mi z něj volat ani psát. Simku v mobilu mám, ukazuje mi to i plný signál, na druhou stranu nemůžu nikomu zavolat, když někoho vytočím, tak to ukazuje že volá, ale nepípá to a lidi kterým jsem volal to nezavolá. Naopak když někdo zavolá mně, tak mi to nezvoní, ale pokud příjde jen zmeškaný hovor, např. pokud mi někdo zavolá v 10:00 tak v 10:03 mi akorát příjde SMS zmeškaného hovoru, přitom mobil mám normálně zaplý a signál ukazuje plný ... nevíte v čem by mohl být problém ? Díky

Tu si může vyzkoušet i v jiném mobilu. Ale podobné problémy jsem zažil se staršími,prvními smarfouny Samsung a i s Huaweiem Y550,tam také třeba zmizela půlka seznamu a teprve po restartu to pár dní fungovalo. Já bych ten foun poslal do věčných lovišť.