Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční PC

Zdravím, dnes jsem si zakoupil tyto komponenty:

Cpu: I3 8350k
Chlazení: coolermaster ml120l rgb
Deska: strix b360-G rgb
Ram: patriot viper rgb 16gb ddr4 2666mhz

Mám k tomu starší zdroj corsair cs850m.
Grafika by měla být integrovaná(cpu)

Jenže po zapojení se pc jen zapne, ale nejde vůbec grafický signál.
"Entering power saving mode" ,
"There is no signal coming from your computer".

Zkoušel jsem přes DVI i HDMI ale ani jedno nefunguje.
Větrák na vodniku je jakoby "idle", tak 200rpm.

Netušíte někdo co s tím?

Zdrojem to není když si zkoušel jinej ten můžeš vyloučit,CPU ten se jen tak nedosere,GPU když vyndáš a na IGP to taky nejede tak grafikou to taky není,RAM pokud měníš moduly a střídáš sloty při testování to taky nebudou ,takže vadná MB jestli je nová nic neznamená,nebo si dal blbě distanční sloupky a je něco zkratovanýho,testuješ to doufám venku v základu mimo case? Jestli jo tak prostě ta MB nic jinýho mě nenapadá.Ta pasta co píšeš dole to bys jí tam musel nakydat hodně a ještě jí napatlat na piny což si asi neudělal...

Pokud má deska integrovanou grafiku, tak výstup z desky do monitoru.
Přidanou grafárnu pryč.
Paměti ven, disk ven, mechaniky ven, odpojit vše ostatní (různé panely USB/externí periferie/ethernet/atd...).
Zůstane klávesnice/zdroj/deska/procák/normální větrák na CPU. Roztočí se po zapnutí vůbec větrák? Deska svítí? Bliká něco? Pípá něco?
Pak jiný zdroj + jedna paměť. Nic?
Tak jedině deska nebo procák...

Ano, deska má.
Odpojil jsem úplně vše.
Nechal jsem jen desku/cpu/
Vždycky se vše rozsvítilo a fungovalo jakoby normálně. Jen když jsem měl na tom vodnika, tak jel tak na 200rpm...
Zkoušel jsem 2 paměti / prohodit je / jednu / žádnou
I jiný zdroj jsem zkoušel.

Žádná změna, maximálně mě napadá, pri nanášení pasty, je možné, že jsem dal větší množství a omylem se dostala do prostoru kolem cpu ale to nevím jestli by měl být nějaký problém.