Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Obrázky/videá na FB a Instagrame + náhľady videí na YT sa prestali načítavať

Dobrý deň,
Dnes, z ničoho nič prestalo načítavať náhľady videí na YT (thumbnail) a obrázky/videá na FB a Instagrame.
Je to problém na všetkých zariadeniach.
Všetko ostatné funguje bez problémov.
Teda je vysoko pravdepodobné,že problém je WIFI router.
On/Off nepomohlo.
Ako mám ďalej postupovať ?
Ďakujem za prípadné odpovede.

Možno je to len dočasný problém internet providera.
Zajtra im tam zavolám.
Len som chcel vedieť, či sa aj ostatní nestretli s takýmto niečim.
Ostatné reddity a fóra mali podobný problém, no žiadne riešenia nepomohli.