Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou grafickou kartu a pevný disk?

Dobrý večer,poradil by mi někdo grafickou kartu a jiný pevný disk tento mi odchazi?
deska MSI B150 GAMING M3 - Intel B150
procesor Intel Core i5-6600K
chladic SilentiumPC Fera 3 HE1224 v2
zdroj Seasonic S12II-520 520W
pamětovky Kingston HyperX Fury Black 16GB (2x8GB) DDR4 2133 2ks
pevný disk WD Blue (EZEX), 3,5" - 1TB

Ještě si kup novou klávesnici bez zaseknutého Capslocku.
Změna předmětu, původně: GRAFICKA KARTA (host)

Změna kategorie, původně: Ostatní (host)

Chlapče,tady jsou samí dobrovolníci,co sem chodí ve volném čase.Není to jako nějaká podpora na telefonu nebo chatu online.Musíš počkat,až se nějaký expert přes grafiky vrátí.
Já taky radím,ale porovnat kvalitu a výkony značek GK neumím,tak neporadím.Jen že pasovat tam bude.
Urážet není třeba a rozčilovat se taky ne.