Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Konverze a strih .TS videa

Ktery free software (Windows) byste doporucili pro strih a konverzi .TS souboru (nahravky ze satelitu)? Pouzival jsem Project-X, ale uz to je par let a nemuzu prijit na to, jak jsem to delal :) Potrebuju jen vystrihat reklamy a udelat z toho MPEG-2 - dal uz to zvladnu sam :)

Dik!

Síce to neni free, ale na vystrihávanie reklám je bezkonkurenčne najlepšie Videoredo, a divím sa že ten spôsob kedy vidím naraz sedem framov pred a po reze a môžem presne na frame vybrať čo chcem a čo nechcem vo výslednom streame mať, ešte nikto druhý neobkukal. Skúšal som všelijaké editory ale nič nebolo tak primitívne jednoduché a intuitívne ako toto. Triafať sa na pozíciu kde chcem spraviť rez nejakým sliderom a podobne je akurát na porazenie. Project-X je dávno mŕtvy a v dnešnej dobe nepoužitelný keďže nepodporuje h264/h265, len mpeg2 v ktorom sa už dnes nevysiela, takže s tým už dnes nič nepostriháš. A inak čo ťa preboha vedie k tomu robiť z tej DVBS nahrávky (momentálne v h264) prehistorický mpeg2? Poraziť ma ide keď hladám niečo na ulož.to a zistím že ten čo to tam upol, pôvodne kvalitnú nahrávku tak ju sprasil tým že to skonvertoval do nejakého hnusného rozpitého xvidu.

No, a ted si vem ze reknes lidem "chcete Novu v HD? Zaplatte mesicne XY!". Kde to neni tak do oci bijici, tak uz se desatky Nove a Prime roky odvadeji, aneb. primarni duvod vzniku "servisniho poplatku" u Skylinku. A nemala cast ceny zakladni nabidky veskerych IPTV sluzeb je taky platba temhle zmr*um. Z meho pohledu - je to sprostota nejhrubsiho zrna, chtit za ten komercni skvar precpany reklamami a recyklujici na 5-6 kanalech to same dokolecka jeste platit, ale tak to proste je. A to jeste nevite o aktivite hlavne Primy ktera chce zakaz pretaceni/preskakovani reklam v pripade IPTV - pri timeshiftu nebo prehravani z archivu vysilani.

S tím se dá akorát souhlasit,ale to je vše. Komerčkám se nevyplatí HD,ale budou muset něco udělat. IPTV mám (Netbox) za 100.- k internetu a vše v HD. Pokud by po 2020 zdražili,tak jim na to prdím. Uvidíme. Na Ulice Ordinace nekoukám,tak mi třeba zůstane jen ČT. Ta v HD bude a ze zákona jen za koncesionářský poplatek.