Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc krátce po zapnutí spadne obraz

Zdravím, potřeboval bych pomoct nedávno jsem si koupil novou grafickou kartu do pc protože stará přestala fungovat počítač poté asi 5 dní běžel ale pokaždé při startu mi to házelo cpu_fan error podle netu jsme se dozvěděl že se jedná o větráček před cpu, ale s tím jsem nic nedělal až do dneška kdy jsem ho odpojil od základovky zkontroloval a zapojil znova ale od té doby když pustím počítač tak naběhne, ale po pár minutách mi spadne obraz a už se nic neděje, ale počítač nadále normálně běží. Zkoušel jsem obnovit BIOS do úplně povodniho stavu přepojil disky nic nefungovalo pořád to samé na podruhé spuštění už obraz ani nenaběhl a Počítač normálně běžel. Chci se zeptat v čem je problém.
Sestava
cpu - i7 - 4770k
gpu - MSI radeon rx 570 8gb armor
case - NZXT Phantom 530 - bílá
MB - ASUS Maximus VI Hero - Intel Z87
SSD - Samsung 840 EVO - 120GB
HDD - Seagate SV35 - 1TB
PSU - Seasonic M12II - 620 Evo
RAM - Kingstone 16GB 1600MHz CL9“

Když tu GPU vytáhneš a jedeš na integrovanou nebo tam hodíš tu starou tak to padá taky? Jestli ne tak je vadná ta nová GPU nebo něco s PSU...Další možnost něco s monitorem nebo vadnej kabel,můžeš zkusit napojit na Tv třeba...Ten CPU fan co píšeš hore to mě dělalo taky a byl vadnej fan konektor,ale to na chod vliv nemá akorát tě to kopne hned do BIOSu při startu a kdyby byl vadnej točák tak se pro změnu ten Pc vypne.