Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pevný disk

Prosím,co je toto?To menší by měl být pevný disk do noťasu,to druhé do stolního PC.V opravně počítačů mi včera bylo řečeno,že prý je pevný disk nějaká malá škatulka,že prý jde do ní zapojit USB a ukládat filmy atd.Tam nikde zdířka na USB není.Koukla jsem do notasu a tam je právě napsáno,že jsou to pevné disky.Ví někdo,jak to je?Zkusím poslat foto.děkuji.Foto mi sem nejde,přiložit,nic.Píše mi to,že soubor je příliš velký,přitom má 2,12 MB.To posílám jednu fotku.Stačí mi,pokud někdo poradí,jak sem tu fotku vložit.Jinak je mi celý dotaz na nic.děkuji.

Toto já mám právě doma,Kupovala jsem si u nich notas a toto bylo ve stolním PC,odkud mi přetáhla prodavačka data do toho nového notasu.Když jsem se tam byla zeptat,co s tím mám dělat(dělala jsem si v tom pořádek).tak mi řekla,že mi dávala takovou malou škatulku,tohle,že mi nedávala a že neví,kde jsem to vzala.Koukala jsem jako tele,vím,co mi dávala do ruky,ještě to balila.A jinak den předtím mi řekla,že do toho mám dát USB na stahování fotek,filmů,atd.Nenašla jsem to tam ,tak jsem jí to přišla ukázat,kam to USB mám dát,že to tam nikam nejde strčit.Tím to celé vzniklo.Dle mně v tom stolním PC,přece žadná taková škatulka,jejíž obrázky mi poslali další v jejich odpovědích,není.