Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze bootovat z bootaví flashky

Dobrý den,
mám takový dotaz. Ačkoliv jsem na něj našel poměrně dost vláken, nikde jsem nenašel odpověď.

Chtěl bych si udělat čistou instalaci Win 10. Mám je i teď, ale potřebují reinstall. Flash disk mám připravený jako bootovací, ale po připojení a následném resetu notebooju, flashka nenačte. Vůbec ji "nevidí".
Fast boot jsem vypl, secured boot rovněž. Nemuže ji najít ani jak v legacy módu, tak v UEFI.

Zažil někdo podobný problem? Když tak prosím napište.
Děkuji.

Jedná se o notebook Gl63 8rc.

Ak nevidí Bios ani inú/druhú funkčnú flešku na ktoromkoľvek USB porte je vadný HW. Samozrejme si v presvedčení, že firmware bútovacej flešky s W10 je v naprostom poriadku, teda je čitateľná pre Bios v inom PC.