Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Antivirus 2008 - po každé se tento program spustí a najde viry

po připojení se na jakou-si stránku se mi stáhl program kterej sem neinstaloval, po každé když spustim daný učet tak se tento program spustí po chvili hledéní mi vypíše že mám v pc viry a jestli je chi odstranit když chci tak musim vložit licenční číslo které mužu získat cca 50 dolaru nevíte jak se toho zbavit. Dá se to nějak zakázat nebo vypnout.
Změna předmětu, původně: Antivirus 2008 (LaKr) (Kráťa)

Každý nemusí být na počítače. Jeden se vyzná v počítačích, druhý umí uvařit dobré jídlo, ale neumí poslat e-mail, třetí zase třeba ví kam chodit na houby, ale neví vůbec nic o MS Word...
Nicméně když se někdo nevyzná, měl by si minimálně přečíst "než položíte dotaz" V kuchařské poradně se přeci také neptá ve stylu. kdy do předmětu napíše "svíčková" a chce vědět, jestli se nejdříve solí, či kyselí. Napíše třeba "jak solit svíčkovou".
Každopádně si však myslím, že psát "verim tomu ze by prepadol aspon 150x" je blbost, protože totéž by mohl napsat on o tom co neznáš ty a on ano. :-)