Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem FB Messenger - jak poznat zablokování

Chtěl bych se zeptat zkušenějších. Jak poznám, že mě někdo s kým jsem ve spojení pouze přes Messenger ( bez Facebooku ) zablokoval? U konkrétního kontaktu se to tváří, že stále mohu posílat zprávy, ale dotyčný je už neaktivní 2 dny ( což vidím ) ale je to nezvyklé, protože býval prakticky stále online. Jak se tedy dá bezpečně určit, že jsem blokován bez toho, že bych psal zkušební zprávu? A ještě jedna otázka. Co se stane pokud v messengeru zvolím u kontaktu odstranit? Smažu tím pouze proběhlou komunikaci nebo tím i dotyčného zablokuji. Za každou radu i vysvětlení budu moc rád.

Ahoj,

pokud kontakt odstraníš, tak by jsi měl smazat pouze tu komunikaci, nikoli toho člověka. Blokace by měla být zvlášť. No pokud vidíš, kdy byl na posledy online, tak zablokovaný podle mě nejsi.