Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problémy s pc

Dobrý den
Nechal jsem si poskládat PC u CZC. Drivery, widows atd... jsem si instaloval sám. Počítač mi ale dneska pořád blbne nejdřív mi nešla připojit myš a ani flashka tak jsem dal počítač vypnou po dvou minutách se počítač nevypnul tak jsem ho vypnul na tvrdo. Když jsem ho zapnul tak mi asi po dvouch minutách nahlásil, že došlo k chybě a musíse restartovat, po restaru mi asi po 5 minutách spadnul do BSOD. Počítač běžel 2 týdny bez jakýchkoliv problému, ale když se podívám do zobrazení spolehlivost tak tam jsou hlášeny problémy s harware už několik dní zpátky.
Sestava:
ASRock B450 PRO4
AMD Ryzen 2200g
HyperX Predator DDR4 3000mhz (2x4Gb)
BeQuiet! System Power 9 600w
ssd kingston now A400 250Gb
hdd Seagate BarraCuda 1Tb

minidump
011019-10593-01.dmp 10. 1. 2019 8:57:36 KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED 0x0000001e ffffffff`80000003 fffff801`1f92a945 00000000`00000000 00007fff`fffeffff ntoskrnl.exe ntoskrnl.exe+1b1b40 x64 ntoskrnl.exe+1b1b40 C:\Windows\Minidump\011019-10593-01.dmp 4 15 17763 636 316 10. 1. 2019 8:58:33
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Na dálku těžko určit diagnózu. Musíš asi jen testovat jeden HW po druhém. Pokud zaručuješ necinknutý OS,tak ovladače by zase neměly tak razantně dělat problém. Přeinstalace nové instalace ? To asi ne. Počkej na další nápady.To jsou normální teploty.

Ano,to je pravda,chipset jako první. Ale ze zkušenosti ti řeknu,že instalačky W7,W8.1,W10 si samy dodají drivery a nestalo se mi,že by někdy něco tak razantně nejelo. Ano,teď se do mě pustí zastánci stahování driverů od výrobce,mají pravdu,ale že by to tím rozhodně stoprocentně bylo bych netvrdil.

myslel jsem že mám shanět grafický driver od výrobce grafiky x(
Každopádně problém s pádama do BSOD nejspíš vyřešen nyní jsem hrál 20 min a nic se nestalo.
Problém byl v tom že základně jsou ramky nastaveny na 2666mhz a na maximální rychlost kterou můžou zvládnout si to musíte povolit samy já mám 3000mhz ale chtěl jsem koupit 3200mhz, a tak jsem to v BIOSU povolil na 3200mhz a počítač stále padal. Ale stejně až někoho seženu tak nechám provést reinstall.
Děkuji za strávený čas a rady.