Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vadna grafika?

Dobry den vsem,
vcera mi dorazila graficka karta GeForce GTX 1080 z opravy a vymenili ji za novou. Nainstaloval jsem ji, zapojil pres HDMI do monitoru a vse v poradku, nainstaloval jsem nejnovejsi ovladace a dal testy, vse v poradku. Bohuzel po testech se rozkostickoval obraz a restart PC. Po restartu se grafika ztratila v systemu, obraz byl vsak v poradku. Po chvili system rozpozna, ze je vlozen novy HW a chce restart kvuli ovladacum, to vsak nema zadny efekt. Ovladace jsem odstranil a znovu nainstaloval a ihned po instalaci se zbori obraz.

[grafika.jpg]

Ve Windows pochybuji, ze je problem, jen se chci ujistit, ze je grafika vadna.

Dekuji

Zkus jen základní ovladač VGA. Setkal jsem se s tím,že po instalaci novějších,grafika nejela. Ve správci zařízení u ovladače grafiky dej odinstalovat zařízení a restartuj. Ale vypadá to že Fallon bude mít pravdu.

On to může způsobovat i vadný modul RAM nebo zdroj, ale podle popisu to vypadá vážně na vadnou grafiku.
Už jsem se dokonce setkal i s tím, že podobné psí kusy způsoboval kabel od disku, ale to nebude tvůj případ, když se ti to stane po instalaci ovladačů.
Ale než reklamuješ, stálo by za to, to otestovat.

S jinou GK vsechno bezi v poradku, jakmile nainstaluji toto, tak je to katastrofa. Ted testuji stejnou sestavu jen s GK Amd XFX 590 a pohoda bez problemu. Zkusil jsem vymenit i HDMI kabel za jiny a stejne. Karta je uz zabalena a pripravena k odchodu. Snad se vrati penize, pac je reklamovana 2x nova a ne, do 14 dni se resit nemuze, mesic byla doma a fungovala.