Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Freeze obrazovky

Dobrý den, dnes jsem si dostavil nový počítač a bohužel musim řešit nějaké problémy.. potřebuju radu co dělat když se mi jentak zmrazí monitor a nejde nic dělat tak počítač pevně vypnu , zapnu chvíli vše běží bez problému a po chvíli zas freeze.. nemám ani ponětí čim by to mohlo být.
Amd Ryzen 5 2600
Rx590 fatboy 8gb
16gb ram hyper x ddr4 3200mhz 2x8gb
Asus prime b350-plus
Seasonic S12II bronze

- Nastav si RAM z 3200MHz → na 2600↔2900MHz a povypinej OC (overclock) funkce v BIOS, ono to zase pojede.
* Zbytecné tady to pretaceni interniho clocku nasilim pres NB vysokou frekvenci RAM nad oficialni podporované hodnoty (2933MHz), navic kazdé CPU to snasi jinak.