Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Windows 7

Dobrý den, mám Windows 10 a chtěl bych zpět Windows 7..
Mám bootovací USB.
Musím nějak odstranit ten Windows 10? Nebo stačí vložit USB a nainstalovat? Díky moc!
Změna kategorie, původně: Software (karel)

V každom prípade vypni v Bios Secure boot, prepni sa z Uefi na Legacy a použi nástroj z ISO W7: Diskpart.exe - clean na zmazanie prvého sektora na aktívnom a primárnom oddiele. Predpokladám, že W10 bola na mašine v originále, ako prvá.

Potom spusti inštalátor W7 z USB. (Vyber si MBR, GPT zrejme nevyužiješ).