Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkčné HDD

Dobrý večer, pred rokom som sem došiel s otázkou že mi "pípal" cca 30sekund hdd a bios ho nevidel, celkovo disk nefungoval.. Teraz som sa k nemu dostal opäť. Pred rokom som si zo srandy za smiešnu cenu cez ebay objednal barracuda 500gb hdd formátovaný, nový. Založil som ho do počítača a disk po štarte iba cca 30sekund pípal. Dnes som ho rozobral a skúsil zapnúť, pípanie sa zopakovalo tak som doňho "žďuchol", disk sa rozišiel. Počítač som vypol a znova zapol a disk už nepípal, normálne sa točil. Šiel som do BIOSu a ten disk nevidí.. Otázka je, čo je k.o.? Zovnútra nevuzerá vôbec použito, vyzerá úplne novo, takže nechcem veriť že mi vtedy došiel používaný hdd.. Vopred Vám ďakujem za každé rady..

ten trotl se opět přejmenoval a protože má snížené iq, nedojde mu, že to není dobrý nápad, když si ho zvlášť v tomto threadu lidi pamatují a je tu i jmenován.

ale abych z tuposti nenařknul jen druhé: mě nebylo celou dobu jasné, proč tu chce být registrován.
přitom je to dávno jasné - on si sem chodí honit nad tím, že může někomu dávat mínusy.