Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Základní deska pro Ryzen 5 1600x

Čau sháním MB k ryzenu 5 1600x, chtěl bych se vlézt do 2000 čím míň tím lip, taktovat moc nebudu. Paměti budou 16GB 3200Mhz.(2x8). Jediné co bych chtěl tak je slot M.2. Nějaké tipy na konkrétní desky? A z bazaru? Kupovat nebo radši ne?
Mám tu jednu vybranou: produkt

Ale ocenil bych i menší cenu. Předem všem děkuji za tipy.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Osobne by som kúpil asi toto:
https://www.msi.com/Motherboard/B450M-GAMING-PLUS

Z môjho pohľadu:

+ mAtx mi stačí
+ 2 sloty pre RAM mi stačí 2 x 8 GB myslím vydrží niekoľko rokov
+ pekné veľké pasívne chladiče pre chipset...
+ BIOS FLASHBACK+ ak treba flashnúť BIOS lebo nepodporuje novšie CPU (dá sa to bez osadenia CPU, RAM, gr. karty...)
+ M.2 slot nad graf.kartou - slot, resp. SSD sa neprehrieva od gr.karty
+ 3 plne ovládateľné 4-pin fan či už z BIOS-u alebo sw
+ napájacia kaskáda - 7 fáz