Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OS na SSD

Dobrý den,

chci na notebooku měnit HDD za SSD. A přehodit OS. Ovšem koukám že mám na tomto PC licenci OEM. Jestliže disk přesně nakopíruji včetně OS a vložím do stejného PC. Bude to fungovat? Někde jsem četl že to je vázané na základní desku a nastavení v biosu. Takže by to teoreticky podle mne jít mělo. Ale radši se zeptám. :)

Díky

Mozes si tie windows aj normalne nainstalovat, ono si to tu OEM licenci aktivuje. Ak nainstalis spravny windows. Od disku licence nezavisi.
Da sa ale aj naklonovat povodny disk, ale klonovaci program musi podporovat zmenu velkosti oddielov, nemusi to byt az tak dobre a asi budes na klonovanie potrebovat plateny SW.