Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafika a kabely

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli je možné grafiku gtx 1050 ti zapojit 4 a 2 pinovým kabelem nebo musí být 6 pinový. Jestli nejde zapojit 4 a 2 dá se koupit nějaký switch nebo něco takového předem děkuji ?

Grafiku se zdrojem je nutno propojit pouze předepsaným kabelem dle manuálu. Switch slouží k připojení síťových komponentů,je to něco úplně jiného. Ke zdroji na propojení s grafikou lze případně koupit požadované redukce.