Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolné vypínání notebooku

Zdravím, mám nový notebook Lenovo Legion y520 a potíž je v tom, že prostě z ničeho nic vypne. Děje se to skoro denně a já netuším, co by to mohlo způsobit. Jelikož je nový a až na tohle funguje bez problému, nemyslím si, že je s ním něco v nepořádku a vyžaduje servis. Kdyby mohl někdo poradit, byla bych vděčná. Děkuji.

Predpokladaj, že sa nejedná o HW chybu, ale iba o SW.

Spusti OS v Núdzovom režime, či sa tiež OS vypne. (Predpokladám, že sa neuspí do RAM alebo do Hiberfile)

V Správe zariadení vypni tie zariadenia; "povoliť uspať týmto zariadením, apod."

Skontroluj, či v Plánovači úloh nie je nastavené časové vypnutie mašiny.