Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Free sync

Nefunguje mi funkce free sync.Mam gr. kartu SAPPHIRE PULSE Radeon™ RX 550 4GD5.K tomu mam novy monitor,ktery tuto funkci nabízí.Kdyz si ale rozkliknu nastaveni radeon,tak mi to ukazuje,ze free sync nepodporuje.Vsude ale pisou,ze tato gr. karta tuhle funkci ma.Uz jsem zkousel stahnout ovladace,ale nepochodil jsem.Nevi někdo co s tim?

Řešení:

Tobe taky DOBRY DEN
- Nejdrive ho musis spustit, zapnout v "monitoru".
* V monitoru najdes polozky jako Motion blur/1s, DFC etc tak mezi nima najdes i [FreeSync], jestli je "OFF/Desactive", tak nepujde pres pruvodce AMD spustit jelikoz je pro neho abstencni a HWdvérove dezaktivovany.

Tobe taky DOBRY DEN
- Nejdrive ho musis spustit, zapnout v "monitoru".
* V monitoru najdes polozky jako Motion blur/1s, DFC etc tak mezi nima najdes i [FreeSync], jestli je "OFF/Desactive", tak nepujde pres pruvodce AMD spustit jelikoz je pro neho abstencni a HWdvérove dezaktivovany.